V úterý 23. května se na hřišti Moravské Slávie Brno uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti - Sazky Olympijského víceboje.
Naši školu reprezentovalo 8 členné družstvo, které v konkurenci 16 škol vybojovalo 2. místo a postup na republikové finále této soutěže.
Blahopřejeme.
Soutěžilo se v šesti disciplínách: běhu na 60 metrů, skoku dalekém, hodu míčkem, shybech a leh sedech za 2´. Šestá disciplína je volitelná mezi driblinkem a plaváním na 2´, nebo během na 1 km.
Nejúspěšnějšími jednotlivci byli: na 2. místech Stela Knoblochová z VIII. A a Štěpán Láník z VIII. C. Velmi úspěšný byl i Filip Šubrt z VIII.B, který na poslední chvíli nahradil Matěje Janouška ze VII. C.
Další členové týmu: Jakub Rozsypal, Šimon Pelíšek a Kateřina Vojkůvková z VIII. C, Lucie Továrková z VIII. A a náhradnice za Justýnu Ryzí - Sára Sedláková z V. C.
Všem sportovcům patří velké poděkování za předvedené výkony.
Jana Kapounková

Fotografie z akce a aktuální dění můžete sledovat na stránkách Sazky olympijského víceboje- výsledky a multimédia.

Pořadí a bodové zisky prvních škol:
Místo 1. ZŠ Břeclav, Slovácká 26 648 bodů
Místo 2. ZŠ Milénova 24 141 bodů
Místo 3. ZŠ Brno, Novoměstská 24 113 bodů
Místo 4. ZŠ Brno, Arménská 23 783 body
Místo 5. Masarykova ZŠ, Velká nad Veličkou 23 737 bodů
Místo 6. ZŠ Blatnice 23 325bodů...výsledky byly velmi vyrovnané, tyto minimálními rozdíly v zisku bodů družstev pokračovaly...