Smíšené družstvo děvčat a chlapců ze čtvrtých až sedmých tříd obsadilo krásné, 5. místo :-)

Ve čtvrtek 3. října se žáci naší školy zúčastnili akce Závody pro školy aneb atletika se vrací za Lužánky, která proběhla na fotbalovém stadionu Za Lužánkami.
Osm žáků každé školy soutěžilo vždy v jedné disciplíně .
Žáci 4. tříd v běhu na 60 metrů- Marina Hajnovičová- 1. místo v rozběhu, 8. celkově, Antonín Šindelář - 16. místo.
Žáci 5. tříd v hodu kriketovým míčkem- Kateřina Vojkůvková- 5. místo, Jakub Frenc- 10. místo.
Žáci šestých tříd ve skoku dalekém- Martin Krupka- 2. místo, Klára Stehlíková- 15. místo.
a nejstarší, sedmáci v běhu na 600 metrů- Josefína Mládenková i Adam Klusoň obsadili 3. místa.
Na závěr, mimo pořadí škol, se běželi smíšené štafety 4 x 200 metrů I. a II. stupně.
Všem dětem děkuji za předvedené výkony a blahopřeji k umístění.
Mgr. Jana Kapounková