Cambridge competition – výsledky celorepublikové soutěže v AJ
V letošním školním roce se naše škola opět zapojila do celorepublikové soutěže v anglickém jazyce s názvem Cambridge competition. Od listopadu do února plnilo 6 týmů složených ze žáků 5. B a 5. C rozmanité úkoly vyžadující nejen jazykové znalosti, ale také týmového ducha a spolupráci mezi žáky. Děti například skládaly příběhy, luštily kvízy a tvořily básničky.
Všechny týmy se staly úspěšnými řešiteli. Moc nás těší, že nejlepší dívčí tým ve složení Ema Blažková a Nela Lancůchová z 5. C se umístil na velmi pěkném 13. místě. Ani chlapci si nevedli špatně. Tobiáš Jobánek, Jakub Vlk a Jakub Jurajda vybojovali 20. místo. Jak těsné byly rozdíly mezi jednotlivými pozicemi dokládá přiložená tabulka s výsledkovou listinou, kterou jsme od pořadatele soutěže obdrželi.
Srdečně nejlepším žáků blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Petra Píštěková