V neděli 25.11.2018 jsme se zúčastnili dalšího turnaje jihomoravského minivolejbalu. Tento turnaj se uskutečnil ve sportovní hale v Letovicích. Hrálo se na osmi hřištích a to jen zelený a modrý minivolejbal. My jsme měli zastoupení v zeleném minivolejbalu třemi družstvy a v modrém minivolejbalu šesti družstvy. Všechny děti se snažily o co nejlepší výsledky. Někteří se pokoušeli i o své první smeče, bloky a vrchní podání. To nás velice těšilo a jsme rády, že se děti snaží využít znalosti a zkušenosti, které získávají na tréninzích.

Výsledkem modrého minivolejbalu bylo několik skvělých míst „na bedně“. První místo vybojovali dvě družstva kluků: Tesla Brno M1 (Jurajda Jakub, Fráňa Jakub a ) a Tesla Brno M3 (Vlk Jabub, Šugár Ondřej, ). Druhé místo získaly holky z týmu KP Milénova M1 ( ) a třetí místo získaly holky KP Milénova M2 ( ). Ostatní týmy se umístili převážně na 5. místě.

Velký dík patří hráčům za jejich výkony. A další obrovský dík patří rodičům, kteří propůjčili svá auta a řidičské schopnosti a odvezli na turnaj děti a to nejen své, ale i jejich kamarády.
Kateřina Nálezková a Magda Pojerová