V tomto kalendářním roce poprvé, ale ve školním roce již potřetí jsme se zúčastnili turnaje jihomoravského minivolejbalu. Tentokrát se hrálo v Brně na Vodové ve staré hale na sedmi hřištích.

Z výsledků modrého minivolejbalu jsme jako trenérky byly velice spokojené. Všechna modrá družstva (Tesla Brno M1, M2, M3 a KP Milénova M1, M2) se umístila „na bedně“. Konkrétně Tesla Brno M1 (jména) a M3 (jména) se umístila na krásném druhém místě a Tesla Brno M2 (jména) na třetím místě. Družstvo KP Milénova M1 (jména) vyhrálo všechny zápasy a vybojovalo tak 1. místo. A KP Milénova M2 (jména) se umístilo na třetím místě.

V zeleném minivolejbale jsme tentokrát byli zastoupeni jen dvěma družstvy. Oba týmy se umístili na šestém místě.

Všem hráčům děkujeme za podané výkony a těšíme se na další turnaj

Pojerová a Nálezková