Slavíme postup do skupiny čtyřech nejlepších dívčích týmů Poháru 7. tříd!!!

Neděle 13. ledna se pro děvčata hrající za barvy VKKP Brno – ZŠ Milénova stala šťastným dnem, kterým prošla bez ztráty kytičky. V prvním zápase se holkám podařilo v tie-breaku zatlačit razantně servírující družstvo Drásova, poté bez problémů a málem s „kanářím“ skóre ve druhém setu doslova přehrát děvčata z východomoravského Zlína a na závěr 2:0 po infarktové koncovce prvního setu (28:26) porazit domácí družstvo Junioru Brno. Po postupně zlepšujícím se výkonu od první setu turnaje šla kvalita a přesnost naší hry společně s herním sebevědomím nahoru.

Z tělocvičen ZŠ Novolíšeňská si tedy odvážíme tři vítězství, tvrdě vydřené body a cenný postup mezi dívčí top-four Poháru 7. tříd. Těšíme se na účast v dalším – 5. kole.

Za VK KP Brno – Milénova,

Mgr. Šárka Sklenářová