V posváteční neděli nastoupila děvčata družstva VKKP Brno Milénova k druhému turnajovému kolu Poháru 7. tříd. Nikam daleko se necestovalo, pořádající družstvo TJ Junior Brno sídlí v přes údolí vzdálené Líšni. A také toto pořádající družstvo bylo naším prvním soupeřem, který prověřil naše dovednosti. Zápas jako na houpačce v prvním setu ovládla domácí děvčata poté, co otočila koncovku ve svůj prospěch. Pak se dostaly ke slovu naše reprezentantky a srovnaly stav setů na 1:1. Zápas se tedy rozhodoval až v těsné koncovce tiebreaku, který jsme ztratili minimálním rozdílem 13:15.

Druhý zápas se proti nám představilo chlapecké družstvo SK Volejbal Brno ve žlutých dresech. Kluci byli vzrůstem obrovští, my se ale nezalekly a první set získaly pro sebe. Dál se nám ale bohužel s chlapci krok držet nedařilo a zápas jsme opět ztratili v tiebreaku, nyní ale velkým rozdílem 3:15.

Poslední utkání „o vše“ hrálo naše družstvo proti dívčímu družstvu z Přímětic. Děvčata od Znojma již od začátku tahala za delší konec a bez problémů celé utkání získala v poměru 0:2. Z turnaje tudíž odjíždíme se třemi prohrami, ale se dvěma získanými sety. Výsledek je bohužel sestup do IV. skupiny Poháru.

Za dívčí družstvo VKKP Brno Milénova

Mgr. Šárka Sklenářová - trenérka