V neděli 8. prosince se na Základní škole Tyršova v Rousínově uskutečnilo 3. kolo Poháru 7. tříd.

První soupeřem pro nás byla ZŠ Okružní ze Zlína. Začátek prvního setu se nám příliš nedařil, ale za stavu 3:10 pro soupeře jsme získali balón a díky servisu jsme se na soupeřky dotáhly a získaly 1. set. 2. set už jsme nenechaly náhodě a ovládly ho 25:17.

Jako druhé se nám postavily dívky ze Sokola z Újezda u Brna. 1. set se nám také moc nedařil, jelikož jsme přestaly hrát a tak jsme prohrály. Ve druhém setu jsme se vzchopily a i po pár chybách na příjmu jsme neztratily naději a vyhrály set v celku velkém bodovém rozdílu. A proto nás čekal tiebreak. Díky servisu Veroniky Chajdové jsme vyhrály s velkým bodovým rozdílem 15:1 a tak jsme zápas po nevydařeném začátku vyhrály 2:1 na sety.

Posledním soupeřem byli, jako třešnička na dortu, domácí chlapci z Vítovic (Rousínova). S vidinou postupu jsme do zápasu vlétly a po obou vyrovnaných začátcích setů jsme koncovky vždy ukořistily pro sebe a nakonec celý turnaj ovládly třemi vítězstvími, která pro nás znamenají postup do III. výkonnostní skupiny.

Za družstvo VKKP Brno Milénova

Markéta Laníková (kapitánka), Kristýna Němcová a Mgr. Šárka Sklenářová (trenérka)