V neděli 18.11. jsme se vydali na výlet ranním vlakem do Letovic. Hrál se zde jihomoravský pohár 7. tříd ve volejbale a to konkrétně 1. a 5. výkonnostní skupina, kde hráli naše chlapecká družstva složená ze žáků 6. a 7. třídy. Tesla "A" - v černých dresech a Tesla "B" v červených. Obě družstva shodně po dvou výhrách a jedné prohře završují celodenní volejbalový maraton zápasů. "A "tým hraje v dobré formě v nejlepší skupině v kraji, na turnaji končí na druhém místě. Jejich mladší spoluhráči převážně ze 6. třídy smolně dopadli třetí , průběžně se pohybují v polovině tabulky a jsou velkým příslibem do příštího roku.

Tesla "A" výsledky: 2:1 (Letovice- chlapci), 2:0 (Volejbal Brno), 0:2 (Lokomotiva Břeclav)
Tesla "B" výsledky : 2:1 (Letovice - dívky), 2:1 (DDM Brno), 0:2 (TJ Sokol Újezd u Brna)

Mgr. Filip Vlček a Mgr. Michal Pokorný