Ve středu 28. listopadu 2018 proběhlo ve sportovní hale ve Slavkově finále krajské soutěže ve florbalu mladších žáků. Finále ASŠK ve florbalu se účastnilo 8 vítězů okresních kol.
Družstva byla rozlosována do dvou čtyřčlenných skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Naše družstvo skončilo ve skupině na druhém místě po dvou výhrách (6:0 a 9:3) a prohře s týmem Znojma (1:5). V semifinále jsme nastoupili proti vítězi druhé skupiny ZŠ Hodonín - Očov. Semifinále jsme zvládli na výbornou a porazili soupeře 11:0. Ve finále jsme opět narazili na chlapce ze Znojma a ti nás opět porazili. I přes finálovou porážku nelze hodnotit výkon našeho družstva jinak než jako vynikající. Chlapci se probojovali přes obvodní, semifinálové, městské a krajské kolo až do finále a to je obrovský úspěch. Nelze zapomenout, že některým hochům v sestavě se to podařilo i minulý rok.

Sestava: M. Malec (VIII.C), T. Milichovský, (VIII.C), O. Vorba (VIII.C) , M. Horyanský (VII.A),
M. Novotný (VII.C) , M. Ceyp (VII.C) a M. Pokorný (VII.C), O. Slezák (VII.C),
T. Bartoš (VII.B),J. Valíček (VI.C), A. Klusoň (VI.C),M. Gryc (VI.C), O. Skoupý (VI.C),
.

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Michal Pokorný