KP Milénova x TJ Sokol Jehnice (2:0)
Dnešní sobotní zápas protiSokolu Jehnicím jsme se štěstím vyhrály. Hrály jsme po delší době a také po delším volnu, takže to moc nebylo podle našich představ. Začátek prvního setu jsme nevnímaly a vypadalo to, jako bychom byly duchem úplně jinde. Ke konci jsme se pak konečně trošku probudily a první set jsme v koncovce vyhrály. Do druhého setu jsme nastoupily s větším nasazením. V půlce setu jsme zase klesly a nehrály. Bylo to velmi těsné, ale naše trenérka nás nakopla a na hřiště jsme nastoupily v lepší formě. Podařilo se nám tedy vyhrát i druhý set. Tento zápas jsme podcenily a nepředvedly zdaleko to, co jsme chtěly.

Kratochvílová a Fruhwirtová

KP Milénova x TJ Spartak Velká Bíteš (0:2)
Do druhého zápasu jsme nastoupily v obměněné sestavě kdy příležitost dostaly i mladší hráčky. Sice jsme prohrály oba sety, ale i tak jsme se snažily. První set byl celkově lepší, ale i v druhém setu se našly pěkné výměny. V tomto zápase šlo hlavně o to, upevnit si postavení, což se nám podařilo. I přesto, že jsme prohrály, tak jsme ze sebe vydaly co šlo a celkově ze zápasu máme slušný pocit.

Petláková a Sedláčková

KP Milénova x Volejbal Vyškov (0:2)
Ve třetím zápase nás čekal nejtěžší soupeř. První set jsme si to moc nepřipouštěly a bojovaly o každý míč. Podařilo se nám počapat spoustu míčů v poli, ale i přes naši velkou bojovnost a snahu jsme bohužel prohrály. Druhý set už jsme se soupeřem nedokázaly držet krok. Zatlačil nás svým velmi dobrým servisem. V koncovce druhého setu jsme se ještě probraly a začly opět obojovat,
bohužel bylo už moc pozdě a my zápas prohrály.

Kaslová a Míčková