Krajský přebor žákyň – 4. kolo

Jak je u nás již známo, tak v začátcích prvních zápasů si nevedeme nijak moc dobře. Dnes jsme dokázaly, že se tomu dokážeme postavit. Jako první soupeř nás čekal Drásov, ze kterých jsme neměly vůbec strach a hned ze začátku jsme je stresovaly výborným servisem. V prvním setu získal Drásov pouze 4 body! Výhra 2:0.
Jako druhý soupeř byly holky ze Znojma. I když jsme do zápasu vstoupily v plném nasazení, nestačilo to. Holky mají mnohem více zkušeností, ale to nás motivuje a dostává nás to na lepší výkony. Prohra 0:2.
Třetí utkání jsme hrály proti Břeclavi. Jeden z nejtěžších soupeřů a i když jsme si v 1. setu připustily prohru, v druhém setu jsme i přesto zkusily zabojovat. Prohra 0:2. I přesto, že jsme prohrály 2 zápasy, tak si myslím, že jsme předvedly skvělý výkon a díky 1 výhře zůstáváme v 1. Skupině, což považujeme za velký úspěch.

Němcová Kristýna