Ve dnech 3. až 8. března 2019 se 46 žáků VIII. C a IX. C zúčastnilo lyžařského kurzu v Karlově pod Pradědem.
Žáci absolvovali pětidenní výcvik na lyžích, na snowboardu, nebo kombinovaný. Všichni již byli na kurzu poněkolikáté a své dovednosti zlepšovali. I přes nepříznivou předpověď počasí jsme měli většinou slunečno. Dopolední svahy byly dobře upravené.
Kromě výcviku jsme měli přednášku o nebezpečí hor, pravidlech FIS a první pomoci.... Doprovodným programem byly zábavné aktivity žáků, ale i nácvik na akademii, nebo "trénink " matematiky na přijímací zkoušky. Asi největší úspěch měla závěrečná diskotéka.
Všichni žáci zaslouží pochvalu za přístup a chování na kurzu a instruktorům patří poděkování za příjemný týden.
Mgr. Jana Kapounková