12.12.2018 jsme se zúčastnily Memoriálu Františka Odehnala jako družstvo "A". První zápas v základní skupině jsme zahájily úspěšnou výhrou nad gymnáziem Řečkovice 2:0. S Novolíšeňskou jsme hrály druhý zápas, který byl pro nás klíčovým, ale velmi jsme ho podcenily a neodehrály na sto procent. Proto skočil 1:1. Třetí zápas jsme již zvládly lépe a vyhrály bez větších problémů nad Vejrostovou 2:0. Díky prohranému setu s Novolíšeňskou nás čekal zápas v druhé skupině s Milénovou „C“. V zápase nám dělaly problémy jenom naše zbytečné chyby, ale přesto jsme s jistotou vyhrály 2:0. Nakonec jsme se umístily na neoblíbeném 4.místě. Turnaj skočil bohužel pod naše očekávání a myslím si, že každá z hraček si z turnaje něco odnesla a poučila se z dnešní "prohry" nad Novolíšeňskou, která nám překazila postup do první skupiny o 1.-3.místo.

Vanda Kadaňková IX.C

Milénova „C“ hrála první utkání proti Vejrostové „B“. Ze začátku to bylo hodně zmatené, protože jsme se tam trochu motaly. Ve druhém setu to bylo lepší, ale pořád jsme byly trochu zmatené. Naštěstí jsme oba dva sety vyhrály. Druhý zápas jsme hrály proti Znojmu, což byl pozdější vítěz. První set nám paní učitelka Zachovalová dala cíl deset bodů, které jsme i zvládly. Druhý set jsme získaly 17 bodů. Myslím si, že jsme se hodně snažily i přes jasnou porážku 0:2. Třetí zápas jsme hrály proti Vejrostové „A“. První set jsme prohrály o pár bodů, ale už jsme hrály celkem dobře. Neztrácely jsme se v postavení a všechny věděly, kde máme stát. Druhý set jsme vyhrály. Poslední utkání jsme hrály proti Milénové „A“. Bojovaly jsme, ale na výhru to nestačilo. Celkově si myslím, že to byl dobrý turnaj. Daly jsme do toho všechno, snažili se, zahrály si a hlavně se sportem pobavily.

Kateřina Fruhwirtová VIII.C

Letošní ročník Memoriálu Františka Odehnala byl pro družstvo ''B'' úspěšný. Společně jsme vybojovaly 3. místo. V základní skupině jsme první zápas proti Vejrostové „A“ nezačaly dobře. Kazily jsme i lehké míče a nakonec nám vítězství uteklo o 3 body. Do druhého zápasu proti Šlapanicím jsme nastoupily značně lépe a vyhrály 2:0. Ve finálové skupině jsme hrály proti Znojmu a Novolíšeňské o 1.-3. místo. Bohužel jsme na ně nestačily. Proti oběma družstvům jsme ale hrály bojovně s myšlenkou podat co nejlepší výkony. Myslím, že mohu za všechny hráčky říct, že jsme si dnešní turnaj společně užily.

Eliška Klímová IX.C