Minulý týden se ve středu 21.3. vybraní žáci prvního stupně zúčastnili městského kola ve vybíjené na základní škole Jasanová v Jundrově. V krásném prostředí školní tělocvičny a velké tenisové haly se utkalo 9 týmů o medaile a jedno postupové místo na oblastní finále. Ve skupině naše družstvo dvakrát s přehledem zvítězilo a postoupili jsme tak do tříčlenné finálové skupiny. V prvním zápase po vyrovnaném souboji byl v poločase stav vybitých 4:4 a my jsme poprvé narazili na výborně hrajícího soupeře. Druhý poločas jsme měli trochu méně štěstí a bohužel prohráváme 5:8. Trošku zklamaní nastupujeme k poslednímu zápasu který s velkým rozdílem vítězíme končíme tak na krásném (bohužel nepostupovém) 2. místě!