V úterý 23. ledna 2018 se uskutečnil v Brně jeden ze čtyř Pětibojů Odznaku všestrannosti v rámci republiky. Halový pětiboj byl otevřený nejen Moravě, ale i kraji Pardubickému a Vysočina.

Žáci naší školy obsadili třetí místo mezi dvaceti školami a ve svých věkových kategoriích vybojovali dvě medaile. Vzhledem k nemocem a třem náhradnicím, které „zaskočili“ za nemocné starší spolužáky, je to krásný výsledek.

Členové týmu, podle pořadí ve svých věkových kategoriích, nikoliv zisku bodů pro družstvo. Adam Drška 1. místo, Anežka Měřínská 2. místo, Tomáš Křenek 5. místo, všichni z VIII. C. Nataša Rusková ze VII. C 7. místo, Monika Hlaváčová ze VI. C 9. místo, Adam Roznos z VIII. B 10. místo, Bára Jelínková z V. C 11. místo a Matyáš Vaněk ze VI. C 12. místo.

Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy, blahopřejeme. Poděkování patří i žákům VIII. C za pomoc při organizaci závodu.

Mgr. Jana Kapounková a Mgr. Jana Nálezková