Poezie nás baví!
Ve dnech 26. března a 3. dubna 2018 proběhl již 15. ročník školní recitační soutěže.
Žáci byli rozděleni do dvou kategorií – v první kategorii se představili reprezentanti šestých a sedmých tříd a ve druhé kategorii zástupci osmých a devátých tříd.
V první kategorii jsme vyslechli celkem dvacet pět velmi podařených přednesů a bylo obzvláště těžké vybrat ty nejlepší. Vítězkou se stala Anna Pařízková z VI.D, druhé místo obsadila Markéta Láníková z VI.C a o třetí místo se dělí Marie Koukalová z VI.A, Michal Kudr z VI.A, Alena Macháčková ze VII.B a Tadeáš Milichovský ze VII.C.
Ve druhé kategorii bojovalo deset šikovných soutěžících a po složitém rozhodování nakonec zvítězil Jakub Hanáček z VIII.A, druhé místo obsadil Marek Štoss z VIII.A a třetí skončily Pavlína Skřipcová z VIII.A, Lucie Dvorská z VIII.A a Kristýna Hanzlová z VIII.A.
Vítězům moc gratulujeme a především děkujeme všem, kteří se nebáli a přednesli velmi pestrou škálu dojemných, tragických, romantických i vtipných básní.
Děkujeme!