Dne 10.12.2017 jsme hrály 3. kolo Poháru 7. tříd. Náš cíl byl dostat jedno dívčí družstvo pod sebe. Byl to první turnaj ve kterém jsme začaly hrát na dvě nahrávačky. První utkání proti ZŠ Vejrostova jsme vyhrály 2:1. Vyhrály jsme to díky zlepšenému servisu a dobré komunikaci. Druhé utkání jsme prohrály 1:2. Hrály jsme proti Volejbalu Brno. Tady jsme se soustředily na přihrávku podání a pokoušely jsme se o nejlepší podání. Třetí utkání jsme prohrály proti Uherskému Hradišti 0:2. Hradiště nás přehrálo především tvrdým podáním.
Celkově jsme ale spokojené. Výkonnostní cíl jsme splnily a i hra na dvě nahrávačky se nám dařila. V další části se již soutěž rozděluje na dívčí a chlapeckou. I tady se nám povedlo průběžně postoupit do 2. čtverky a držíme postupové místo do Finálového turnaje.
Nela Tinzlová