V neděli 8. prosince 2019 bylo odehráno na Základní škole ve Znojmě v Příměticích 3. kolo krajského Poháru 7. tříd. Žáci naší školy hrající soutěž jako Tesla Brno ,,A“, vyhráli bez ztráty setu celý turnaj. Prezentovali jsme se velmi účinným podáním, útokem a obranou na síti.
Sestava:
J. Jurajda VII.C, J. Fráňa VII.C, O. Skoupý VII.C, T. Muselík VII.C, O. Šugár VI.C, Lukáš Přikryl a Jaromír Novák.

Výsledky: Tesla A – Volejbal Brno 2:0
Tesla A – VKKP Brno 2:0
Tesla A – VK PFN Znojmo C2 2:0

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Michal Pokorný

Žáci z družstva TJ Tesla "B" posílení o spolužáky hrající minivolejbal nastoupili v Líšeňské hale nejprve proti dívkám ze Zlína (2:1). Hned poté následoval velmi vyrovnaný zápas proti chlapcům ze Znojma, který jsme těsně prohráli (0:2). Poslední zápas hrajeme proti TJ Junior Brno a po smolných dvou prohraných koncovkách končíme turnaj výsledkem 0:2 . Nakonec jsme na třetím místě ve 2. výkonnostní skupině a v dalším kole nastoupíme do druhé, čistě chlapecké skupiny.

Sestava: Gryc, Klusoň, Vlk, Valíček (7.C)
Mikeš, Res, Krupka, Babáček, Babiček, Lukáš (6.C), Beran

Mgr. Filip Vlček

Zde je krátký článek jak se dařilo dívkám:
Aktuální kolo Poháru 7. tříd jsme pořádaly v neděli 8.12.2019 v naší tělocvičně. Hrály jsme 3. výkonnostní skupinu.
V prvním utkání jsme nastoupily proti Sokolu Brno. Nedařilo se nám téměř nic a hlavně jsme prostě nehrály. Celé utkání si řídil Sokol a zaslouženě jasně vyhrál 2:0
Druhé utkání bylo proti VK Znojmo Přímětice "C". Byl to krutý boj, ale nakonec jsme ho zvládly v tiebreaku vyhrát. Všechny jsme se moc snažily a fandily si jak to jen šlo. Mám z toho obrovskou radost. Hlavně jsme již naskočily a makaly.
Ve třetím utkání nás čekaly Pohořelice. Dařilo se nám, hru jme měly dobře organizovanou a vyhrály jsme 1. set. Od druhého setu jsme ale nedokázaly přihrát jejich těžký servis. Přidaly jsme i pár vlastních chyb a trochu nás to pohltilo. Po boji v tiebreaku jsme prohrály.

Celkově jsme ale v soutěži na průběžném 5. místě a z toho máme obrovskou radost. Za sebou necháváme dalších 12 družstev. Teď se celá soutěž rozdělí na chlapce a dívky. V příštím kole se pokusíme vše vyhrát a posunout se mezi nejlepší čtverku.
Jolana Studená, Nela Lancůchová, Bára Jelínková, Danka Temcsáková