Páteční den vyměnili žáci šestých a sedmých tříd učení za sport, konaly se totiž dva velké turnaje. Kluci sváděli florbalovou bitvu a dívky vedly válku ve vybíjené. Pojďme se podívat, jak dopadli chlapci ve florbale. Na hale TJ Tesla připravili učitelé opravdu skvělé zázemí, vše odpovídalo plnohodnotnému soutěžnímu klání na oficiálním hřišti s mantinely, střídačkami a nestranným rozhodčím. Celého turnaje se zúčastnilo šest tříd. K vidění byla spousta skvělých a vyrovnaných zápasů. Nehrající hráči povzbuzovali a vytvořili krásnou sportovní atmosféru. Celým turnajem prošlo bez porážky družstvo ze VII.C a tím pádem získalo první místo. Jen s jednou prohrou na druhém místě končí o rok mladší VI.C a na třetím místě je doplní VII.D. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Ondřej Slezák ze VII.C s osmi brankami. Nejužitečnějšími hráči byli - Matyáš Gryc (VI.C), Michael Ceyp (VII.C) a Jakub Zajíček (VII.D).

Celkové pořadí:

  1. VII.C
  2. VI.C
  3. VII.D
  4. VI.A
  5. spojená VII.A + VII.B
  6. VI.B

Za předvedené sportovní výkony děkuje Mgr. Václav Starý, Mgr. Michal Pokorný a Mgr. Filip Vlček