Ve čtvrtek 19. 12. 2019 se uskutečnil na naší škole dívčí turnaj v přehazované a minivolejbalu. Turnaje se zúčastnily všechny 8. a 9. třídy. Třídy (VIII.A, VIII.B, VIII.C, VIII.D, IX.A, IX.B) hrály přehazovanou a byly rozdělené do 3 skupin po 5 týmech. Sportovní třídy (VIII.C a IX.C) odehrály turnaj v minivolejbalu.

Na celkovém 1. místě se v turnaji přehazované umístily žákyně z IX.B, 2. místo obsadila VIII.A, na 3. příčku se probojovala děvčata z IX.A, předposlední pozici uhájila děvčata z VIII.B a na 5. místě se umístily žákyně z VIII.D.

Turnaj v minivolejbalu vyhrál tým Natka a její lachtánci, 2. pozici ovládlo družstvo Lonsdale a 3. příčku si vysloužil tým Danča a škodíci. Na předposlední pozici skončil tým Hihahohahi a na 5. místě se umístil tým Dvojička.

V průběhu celého turnaje vládla dobrá atmosféra, děvčata se snažila a vypadalo to, že si celý turnaj pěkně užila.

Nálezková Kateřina