Jako každý rok se pořádal předvánoční turnaj v obrácené vybíjené pro dívky. Tentokrát se akce konala 14.12.2018 v naší školní tělocvičně. Zúčastnila se všechna děvčata ze sedmi tříd: 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C a 7.D. Každá třída si zahrála šest zápasů a utkal se každý s každým. Všechna děvčata se snažila nezklamat sebe, své spolužačky a vyhrát každé utkání. Nejvíce vyhraných utkání měly dívky z třídy 7.C, které obsadily první místo. Na druhém místě se umístily dívky z 6.C a třetí místo vybojovaly dívky ze 7.B. O 4. - 6. místo se podělily třídy 7.B, 7.D a 6.A. Děvčata z 6.B se umístila na sedmém místě. Za sportovní nasazení a herní výkony obdržely všechny třídy diplomy a sladkou odměnu.
Děkujeme všem účastníkům za pohodový průběh této sportovní akce a příští rok se budeme těšit na další turnaj v obrácené vybíjené.

Andrea Zachovalová
Lenka Baranová
Magda Pojerová