V úterý 26.2. se vybraní žáci ze 3 . až 5. tříd

Marková Julie, Nováčková Nikol, Továrková Lucie, Frenc Jakub, Göttinger Max, Pospíšil Zdenek, Šubrt Filip, Mikeš Jan, Urbánková Simona, Šugár Ondřej, Chabičovská Kristýna, Najbrtová Daniela, Stjepan Danko, Urbánek Vojtěch, Zapletal Tomáš, Nováková Valerie, Šulová Sára, Vomelová Nikol

účastnili městských plaveckých závodů na bazénu ZŠ Labská.
Nikol Vomelová (3.C) na 1 délku znak obsadila 2. místo, na 3. místě skončila smíšená plavecká štafeta 3. třídy.

Žáci ze 4. tříd dosáhli výborných výsledků. Julie Marková (4.A) zvítězila v obou disciplínách 37 m prsa a 37 m kraul . Továrková Lucie (4.A) v obou disciplínách obsadila 2. místo. Smíšená štafeta žáků 4. tříd získala bronzovou medaili.

V kategorii pátých tříd se nejlépe vedlo Simoně Urbánkové, které oba svoje starty 37 m kraul a prsa s přehledem vyhrála. Smíšená štafeta obsadila 4. místo.
Celkové výsledky jsou na nástěnce u hlavního vchodu do školy. Všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.
Mgr. Jana Nálezková