Předposlední školní den před Vánoci se na hale TJ Tesla Brno konal fotbalový turnaj mezi třídami osmých a devátých ročníků. Zúčastnilo se ho všech sedm tříd a žáci, kteří nehráli, fandili a povzbuzovali svůj tým v hledišti. Celý turnaj probíhal v bojovné náladě a všichni byli zdravě nahecovaní podat co nejlepší výkon. Na bronzové příčce skončila 8.C a dokonce měli mezi sebou i jednu dívku (Monča Hlaváčková), která svými výkony přehrávala většinu chlapců. Druhé místo obsadila 9.B, když ve finále prohrála proti 9.A -ta obsadila tedy 1. místo. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni David Bojanovský (9.A) a Libor Vyklický (9.B), nejlepší brankář Jakub Zajíček (8.D).

Celkové pořadí:

  1. místo 1. - 9.A
  2. místo 2. - 9.B
  3. místo 3. - 8.C
  4. místo 4. - 8.D
  5. místo 5. - 9.C
  6. místo 6. - 8.A
  7. místo 7. - 8.B