ZÁPASY 24.10. 2021

 1. ZÁPAS: Kuřim - holky
  VÝHRA: 2:1
  HODNOCENÍ: S výhrou jsme spokojeni, první set jsme vyhrály celkem rychle, u druhého setu se soupeřky víc rozehrály a my jsme se málo soustředily

 2. ZÁPAS: Břeclav - holky
  PROHRA: 1:2
  HODNOCENÍ: Se soupeři jsme byly na stejné úrovni, zápas byl velice vyrovnaný, u tie breaku jsme dělaly zbytečné chyby, málo jsme si volaly a balóny jsme měly zvedat víc nahoru. Tato prohra nás mrzí, byla velká šance na výhru.

 3. ZÁPAS: Znojmo - kluci
  PROHRA: 0:2
  HODNOCENÍ: Kluci měli velice dlouhé a prudké podání dělalo, nám velký problém je vybrat, měly jsme si víc volat, zachraňovat balóny když to šlo a prostor byl menší než na naší škole, proto nám to při nahrávce padalo do zdí. Kluci byli ve volejbalu o něco pokročilejší.

CELKOVÉ HODNOCENÍ: Do příště zlepšit komunikaci (víc si volat!!!), dávat vyšší nahrávky(ne do stropu), zlepšit nasměrovávání balónů
Zápasy jsme si užily a máme zase víc zkušeností:)