V neděli 20.1.2020 začala druhá polovina naší soutěže Poháru 7. tříd. Soutěž je již rozdělena na dívčí a chlapeckou. Družstvo dívek z Milénové startovalo ve 2. skupině.
V zápase proti družstvu z našeho klubu KP "E" jsme jasně vyhráli 2:0. Soupeřky jsme tlačili podáním a vývoj utkání jsme kontrolovali.
Proti Újezdu jsme ještě zlepšili podání. Tím jsme si pomohli k jasné výhře 2:0.
V posledním zápase proti Sokolu se projevila naše nižší vyhranost. Již nám nestačilo dávat slušný servis, ale museli jsme ukázat více volejbalových dovedností. Přes pěkné momenty nás soupeřky přehrály hlavně na přihrávce. Měly i lepší organizaci hry.
V tomto turnaji holky poprvé zkusily hrát na posty. Musím je všechny pochválit za zvládnutí tohoto obtížného úkolu. Do příště zapracujeme na organizaci přihrávky míče zadarmo a popereme se opět o postup do 1. skupiny.
Václav Starý

Chlapci hrající za "A" tým měli v neděli volno, protože jejich zápas byl přeložen na jiný termín. Družstvo "B" hrající ve 2. výkonnostní skupině se vydalo na zájezd do Vyškova. Postupně jsme hráli s domácím týmem (2:0), Pohořelicemi (2:0) a Znojmem (2:0). Všechny zápasy jsme vyhráli bez ztráty setu a v dalším kole se budeme prát poprvé v této sezoně v 1. výkonnostní skupině!! Obrovská pochvala pro všechny kluky a také velký dík rodičům, kteří nám pomohli s dopravou, celý den fandili a podporovali.
Mgr. Filip Vlček