Jako první soupeřky se proti nám postavily KP Brno D. Začátek prvního setu fungoval krásně, vedly jsme asi o 7 bodů. Poté nás ale KP přemohlo a my úplně zbytečně ztratily velký náskok a vítězství v setu. Druhý set jsme zvládly skoro bez problémů. Jakmile však přišlo na tie-break, přestaly jsme hrát a než jsme se stačily probudit, byl konec zápasu a my prohrály 1:2.

Našimi druhými soupeřkami byl Sokol Újezd, kde jsme pořádně hrály a zvládly jsme si krásně přihrát, nahrát a zasmečovat. I do druhého setu jsme nastoupily s nasazení a bez problémů vyhrály. Výhra 2:0.

Třetí soupeřky byly holky z Drásova. Šla u nás vidět opravdu velká snaha. Nasazení nechybělo. Tudíž 1. set pro nás. V druhém setu jsme pokračovaly v tom, co jsme začaly a hrály až do konce. Výhra 2:0.

Bylo fajn, že i bez přítomnosti našich nahrávaček jsme si pomohly, předvedly jsme týmový výkon a zvládly zase postoupit do 1. skupiny!

Kika Němcová