Zápis z ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU dne 25. 10. 2017:

1) "DÝŇOVÁNÍ"
ŽP zhodnotil akci "Dýňování", která měla původně probíhat v týdnu od 16. - 20. 10., ale vzhledem k velkému množství dýní, které děti nosily už v týdnu od pondělí 9. 10. probíhala akce 2 týdny = od 9. - 20. 10. Celkem náš vstup do školy zdobilo 38 nádherných a nápaditých dýní, které nám rozveselovaly podzimní dny. Žákovský parlament rozhodl nehlasovat o nej dýni, ale všechny odměnit dárečkem = barevnou složkou-kapsou na knoflík a pěnovou nálepkou dýně/čarodějnice/pavoučka. Jsme rádi, že ve škole máme tolik šikovných dětí a těšíme se na další akci :-)

2) "NÁVŠTĚVA PANA ŘEDITELE V ŽP"
Členové ŽP společně diskutovali o návštěvě p. ředitele v ŽÁKOVSKÉM PARLAMENTU - společná diskuse o průběhu, chystání otázek pro p. ředitele ... termín návštěvy bude ještě upřesněn.

3) "BAREVNÁ VÍČKA"
ŽP se dohodl, že na příští schůzce ŽP budeme třídit nasbíraná barevná víčka podle barev = "víčka jako NÁZORNÁ POMŮCKA do výuky českého jazyka, anglického jazyka, německého jazyka, matematiky, výtvarné výchovy,...." Dále budou víčka poslána do vybraného dobročinného sběru.

4) "TÝDEN POZDRAVŮ V LISTOPADU"
Členové ŽP navrhli novou akci "Týden pozdravů v listopadu" (světový den pozdravů je 21. 11.). Tato akce bude probíhat v týdnu od 20. - 24. 11., kdy budou ve spojovací místnosti vylepené plakáty s různými pozdravy, které členové ŽP na další schůzce společně vytvoří.

ŽP