Ve středu 13. 12. družstvo našich chlapců vyhrálo krajskou soutěž v Silovém čtyřboji 🏆 , Matěj Janoušek z VIII. C byl nejlepší v městském i krajském kole 🥇👏🏆.

Silový čtyřboj je soutěž pro žáky II. stupně ZŠ a víceletých gymnázií. Družstvo tvoří 4 žáci, výkony 3 nejlepších se započítávají do družstva. V letošním ročníku se mezi sebou utkalo 13 družstev a 56 jednotlivců ve čtyřech disciplínách: Šplh na laně, trojskok snožmo z místa, shyby podhmatem a sed-lehy za 30 sekund.

Náš A tým ve složení Matěj Janoušek z VIII. C, Štěpán Láník z IX. C, Richard Süss a Filip Šubrt z IX. B soutěž vyhrál, B tým ve složení Adam Wagner ze VII. C , Jakub Rozsypal z IX. C a Vítek Koblížek z VIII.C obsadil 11. místo.
Matěj byl ve čtyřboji nejlepší ze všech soutěžících, Štěpán Láník vyhrál v leh sedech a ve čtyřboji obsadil 6. místo, Richard byl sedmý. Nejmladší Adam, který byl na "zkušené" pro příští ročník, obsadil 24. místo, z našich čtvrtý v pořadí.

Děkujeme klukům za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Jana Kapounková