V pondělí 13. května se na hřišti Moravské Slávie Brno uskutečnilo regionální kolo Odznaku všestrannosti - Olympijského víceboje.
Naši školu reprezentovalo 8 členné družstvo, které v konkurenci 15 škol vybojovalo 5. místo 👍. Dařilo se i jednotlivkyním, které si postup vybojovaly z prvních míst na oblastním kole.
Blahopřejeme.
Soutěžilo se v pěti disciplínách: běhu na 60 metrů, skoku dalekém, hodu míčkem a shybech na šikmé lavičce za 2´. Pátá disciplína je volitelná mezi driblinkem a plaváním na 2´, nebo během na 1 km.
Nejúspěšnějšími jednotlivci byli: na 2. místě Matěj Janoušek z VIII. C 🥈🏆, na 4. místě Stela Knoblochová z IX. A, 5. místo obsadili Stella Zajíčková z VII. C a Adam Aujezský ze VI. C.
Další sportovci: Kristýna Kolářová z VIII.C, Kateřina Vojkůvková z IX. C, Lucie Továrková z IX. A a Alžběta Dvořáková z VII.C. Dále Vítek Koblížek a Lukáš Hrbek z VIII. C, kteří nahradili nemocné- Štěpána Láníka a Filipa Šubrta.
Všem sportovcům patří velké poděkování za předvedené výkony.
Jana Kapounková

Fotografie z akce a aktuální dění můžete sledovat na stránkách Olympijského víceboje- olympijský odznak - výsledky a multimédia.

Pořadí a bodové zisky prvních škol:
Místo 1. ZŠ Břeclav, Slovácká 22 750bodů
Místo 2. Masarykova ZŠ, Velká nad Veličkou 20 964 bodů
Místo 3. ZŠ Brno, Novoměstská 20 665 bodů (172 bodů nás dělilo od medaile)
Místo 4. ZŠ Brno, Arménská 20 507 body (o 14 bodů více než my😒 )
Místo 5. ZŠ Milénova 20 493 bodů 👏
Místo 6. ZŠ Křenovice 20 064 bodů...výsledky byly velmi vyrovnané, tyto minimálními rozdíly v zisku bodů družstev pokračovaly...