V první polovině ledna se konalo školní kolo Soutěže v anglickém jazyce.
Nejdříve 5. ledna poměřili své poslechové a konverzační dovednosti žáci z osmých a devátých tříd. Vítězkou se stala Bára Smyčková z 9. C, kterou na stříbrné pozici těsně následovala Kateřina Vojkůvková ze stejné třídy. Potěšujícím faktem je, že se mezi staršími spolužáky prosadila Sabina Klubalová z 8. B, která vybojovala krásné 3. místo.
Ve čtvrtek 11. ledna proběhlo školní kolo pro žáky sedmých tříd. Zde se nejvíce dařilo zástupcům ze třídy 7. B, kteří obsadili první tři místa. Zvítězil Tobiáš Hájek, kterému zdárně sekundovaly Ema Pěcháčková a Eliška Mistrová na druhém a třetím místě.
Vítězové budou naši školu reprezentovat v okresním kole, které je naplánováno na 15. února.

Za sekci anglického jazyka
Mgr. Petra Píštěková