Ve středu 6. prosince bojovala tři družstva o co nejlepší výsledek v městském a zároveň krajském finále soutěže ve Šplhu na tyči. 🏆
A jak se dařilo? Na výbornou :-)
Mladší děvčata obsadila 2. místo v krajském i městském kole 👍👍
Starší děvčata vyhrála městské finále 👍
A mladší chlapci obsadili 4. místo v městském kole 👏
Adam Wágner byl na 3. místě v kraji i městě Brně, Stela Knoblochová 3. místo v Brně, 6. místo v kraji, Stella Zajíčková 5. místo v kraji i Brně a Rozálie Vojkůvková 6. místo obojí.
Všem "šplhavcům" děkujeme za předvedené výkony a výbornou reprezentaci školy.
Mgr. Jana Kapounková

Vloženo dne 30. 11. 2023
Postup tří družstev ze čtyř do městského kola 😊
Ve středu 28. 11. 2023 se na SOU Jílová uskutečnila tři obvodní kola ve Šplhu na tyči pro žáky II. stupně. Naši žáci soutěžili ve druhé skupině a velmi úspěšně.
Do městského kola postupují z 1. místa děvčata kategorie D IV. - 8. a 9. třída, ze druhého místa dívky kategorie D III. - 6. 7. třída a ze třetího místa hoši kategorie H III.
Nejstarší chlapci obsadili 4., nepostupové místo.
Nejúspěšnější jednotlivci jsou: 1. místo Kateřina Vojkůvková z IX. C, 2. místa Adam Wagner a Rozálie Vojkůvková ze VII. C., 4. místa Stela Knoblochová z IX. A a Stella Zajíčková z VII. C., 5. místa Robin Burget z VI. C a Matěj Janoušek z VIII. C. a další...
Za předvedené výkony děkujeme a přejeme úspěch v městském kole.
Mgr. Jana Kapounková