Adventní noc prvňáčků ve škole
Krátce před první adventní nedělí zažili prvňáčci naší školy nezapomenutelné dobrodružství.
Sešli se v pátek 25. listopadu v podvečer ve vestibulu školy se svými učitelkami a vychovatelkami, aby si udělali adventní dílničky a vyrobili vánoční výrobek ze dřeva, v kuchyňce napekli perníčky, zazpívali vánoční koledy a na závěr večera prošli stezku odvahy v setmělé části školy. Na 2.stupni šli s baterkami a hledali 6 písmen, která jim napověděla, co naleznou ve své třídě. I když se někteří dost báli, našli ve svých třídách ukrytý POKLAD.
V závěru už dosti pokročilého večera si vyslechli pohádku a ulehli do spacáků, aby někteří poprvé přenocovali sami - bez svých rodičů.
Když si v sobotu ráno rodiče své děti vyzvedli, vyslechli si všechny zážitky a kromě výrobků si domů vedli také velkého školáka, který zvládl svoji první noc ve škole.