AHOJ MILÉÉÉÉNKO,

minulý týden probíhala na naší škole akce ŽP - Fashion week.

Celý týden byl jiný - každý den jste se mohli zapojit do výzvy - "obleč se podle dnešního tématu" - vystřídal se sportovní styl, hippie, retro - 50. léta, rock/punk a hip hop.

Chtěli bychom moc poděkovat všem žákům, kteří se do akce zapojili!
Náš velký dík a poklonu zaslouží i paní učitelky, učitelé a další, kteří se do akce s chutí pustili a rozhodli se být zevnějšku někdo jiným. Děkujeme - moc si toho vážíme! :-)

Celý týden chodili žáci z ŽP počítat účastníky akce - dobrali se ve třídách vysokých čísel a ocenili jeden hezčí kostým než druhý .... po sečtení všech výsledků jednotlivých tříd - (za použití různých krkolomných vzorečků, odmocnin na druhou, odmocnin na třetí.... neeee - za použití běžné kalkulačky - ono přece jenom jistota je jistota :-) :-) :-) - se objevily 3 třídy, které měly hlasů nejvíce ... Chcete vědět, jaké to byly?

Na 3. místě se umístila třída III.A ... na druhém místě se umístila třída IV.C ..... a to byste nevěřili, že by se mohli umístit - na prvním místě se umístili ti nejmenší z naší školy - prvňáčci ze třídy I.A :-)

Cílem Fashion weeku ale nebylo umístění na prvních třech místech, ale užít si celý týden, pobavit se a zažít atmosféru školy v tak trochu jiném obale :-) - takže doufáme, že právě tohle se povedlo!

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další společnou akci! :-)

ŽP