"Kdo uklízel, neznečistí, a u dětí to platí dvojnásob."

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nepořádek kolem nás. Největší podíl na celé akci mají dobrovolníci. Jen díky nim je totiž možné úklidovku úspěšně uskutečnit ve velkém rozsahu.

Kdo a kdy uklízí?
= Pojďme uklízet všichni. Společně - celá naše škola! V týdnu od 9. - 13. dubna 2018!

Školní úklid je organizován aktivními školními pedagogy, kteří se rozhodnou se svojí třídou pomoci a uklidit tak okolí naší školy (všem budou poskytnuty pevné ekologické pytle na odpadky, rukavice...).

Školní úklidy představují speciální kategorii, které se snaží organizace dopřát absolutní pohodlí a maximální podporu při přípravě akce (poskytnutí pevných ekologických pytlů na odpadky, rukavice...) - věří totiž, že čím dříve si člověk na vlastní kůži vyzkouší uklidit černou skládku, tím lépe = "Kdo uklízel, neznečistí, a u dětí to platí dvojnásob."

UKLÍZENÍ ZDAR! :-)
ŽÁKOVSKÝ PARLAMENT