Ve středu 31. ledna si 37 žáků 6.- 9. tříd vyzkoušelo úkoly Zeměpisné olympiády. Během 45´vypracovali otázky bez atlasu i s atlasem. S výjimkou 5ti žáků se ostatní stali úspěšnými řešiteli s více jak 60% bodů. Žáci na prvním místě nás budou reprezentovat v okresním kole, které se koná ve středu 21. února na naší škole.
Výsledky: 1. místa Lukáš Bartoň z VI. A- kategorie A, Hájek Tobiáš ze VII. B- kategorie B a Lukáš Vymazal z IX. A- kategorie C. Pouze o jednu odpověď méně měl jeho spolužák Vít Jarošek. Další 2. místa: Daniel Šebesta z VI. B a Mikuláš Seifert z VII. B. 3. místa Tobiáš Koláček z VI. B a Tobiáš Pavelko z VI. A, Jan Cupák ze VII. B, Václav Navrátil a Radek Florian, oba ze VIII. B.
Gratulujeme a přejeme úspěšné odpovědi v okresním kole. Jana Kapounková a Petra Petříková